medyauzmani.com
Bahçeli: “Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan” – Haber Ajans

Bahçeli: “Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ’da “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Belli” mitingi düzenledi. 2023 seçimlerine az bir süre kaldığını kaydeden Bahçeli, “Adayımız belli, kararımız belli. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan.”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elazığ’da “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Belli” mitingi düzenledi. İstasyon meydanındaki mitinge çok sayıda parti üyesi katıldı.

Bahçeli, 2023 seçimlerine daha az zaman olduğunu kaydederek, “Kader anı yaklaşıyor. Ufukta demokratik hesaplaşma günü var. Adayımız belli, kararımız belli. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip. Hedefimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir farkla yeniden cumhurbaşkanı seçmek ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milletvekili sayısı ve siyasi destek açısından çok güçlü bir MHP ve Halk İttifakı grubu oluşturmaktır. Türk milletine yeni bir anayasa yapmak için Halk İttifakı olarak Meclis’te nitelikli çoğunluğa ulaşmamız gerekiyor, amacımız bu, arzumuz bu, Bunun için çabalıyoruz. İnşaallah Elazığ olmaz. Türk milleti aşağılanmaya prim vermeyecek.Türkiye’nin yükselmesini engellemek isteyen iç ve dış işgal cephesi, yiğitliğinin vahim sonuçlarıyla yüzleşecek.Kahraman atalarımız bugün şanlı varlığımızın hamurunu yoğuruyorlardı.Gittiler. kanları ve canları ile özgür ve bağımsız bir vatan biziz.Bu nedenle görev ve sorumluluklarımız çok yüksektir.Yolumuz zor da olsa mücadelemiz kutludur.Dış ülkelerde Türkiye’den şikayet eden, keyif veren küstah insanlarla ortak bir geleceğimiz yoktur. düşman. Türkiye’nin kuyusunu uzun süredir kazanlar var.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın