medyauzmani.com
Aydın’da deniz keyfi devam ediyor – Haber Ajans

Aydın’da deniz keyfi devam ediyor

Batı illerinde Kasım ortası yaklaşsa da, Türkiye’nin doğusunda sert kış koşullarının hüküm sürdüğü yaz günleri devam ediyor. Aydın’ın Kuşadası sahilleri hafta sonu tatilcilerle dolup taşıyor. Bazı vatandaşlar deniz kenarında kahvaltı yaparken, bazı vatandaşlar da kışın denizde yüzmenin keyfini yaşadı.

Doğu illerinde soğuk hava ve kış etkisini gösterirken, Aydın’da 22-25 derece arasında değişen hava sıcaklığı nedeniyle yaza günler kaldı. Kuşadası Güzelçamlı Milli Parkı hafta sonu okulların tatil yapması nedeniyle ziyaretçi akınına uğradı. Kasım ayında pek çok kişi Millipark Plajı’nda kahvaltı yaptı ve denizin tadını çıkarmak için denize gitti.

Yaz günlerini yaşayan vatandaşlar, gün boyu yoğunluğun devam ettiği milli parkta konaklamakta, bu yıl ve yaz mevsiminin çok kurak geçmesi nedeniyle hafta sonu deniz ve Ege’nin mavi sularında yüzerek değerlendirilmektedir. ısı devam ediyor. Bir yandan denizde yüzen, diğer yandan kumsalda oynayan çocuklar, havanın Kasım ayında olmasına rağmen üşümediklerini ve tatilin tadını çıkardıklarını belirttiler.

13 Kasım’da Milipark’ta yaşanan yoğunluk ve vatandaşların deniz keyfi bu şekilde objektiflere yansıdı.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın