medyauzmani.com
Aracının yanından geçerken tacize uğradı ve sokak ortasında kalaslarla dövüldü. – Haber Ajans

Aracının yanından geçerken tacize uğradı ve sokak ortasında kalaslarla dövüldü.

Esenyurt’ta araç kullanırken yolda bir kadını taciz ettiği iddia edilen şahıs, sokak ortasında kalaslarla dövüldü. Kadın yakınları tarafından aracının camları kırılan kişi ambulansla hastaneye kaldırılırken, o anlar anbean cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kaza, dün Güzelyurt Mahallesi’nde bir sokakta meydana geldi. Araç kullanırken araç kullanan şahıs, iddiaya göre yol kenarındaki bir kadını taciz etti. Durumu fark eden kadının yakınları şahsı kovalamaya başladı. Kovalamaca sırasında otomobilin sürücüsü bir sokaktaki bina panellerine çarparak durur. Öfkelenen kişiler otomobildeki şahsı dövmeye başlarken, bir kişi yerdeki tahta kalasları kaldırarak otomobilin ön ve arka camlarını kırdı. Taraflardan biri diğerlerini sakinleştirmeye çalışırken, bir taraf araçtaki kişiyi işaret ederek “Bu adam sapık. Polisi arayın” dedi. ambulansla hastaneye kaldırıldı.O anlar Çevredeki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kameradaki o anlar

Korku dolu anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde, insanların bir otomobilin ön ve arka camlarını kalaslarla kırdığı, sokakta camdan bakan birine, “Polisi arayın, bu şahıs sapık” dediği görülüyor. .

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın