medyauzmani.com
Altınkure Sosyal Sorumluluk Projesi Okullar – Haber Ajans

Altınkure Sosyal Sorumluluk Projesi Okullar

Altın Küre Okulları, Serdivan’da ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelere yönelik sosyal yardım kampanyası başlattı. Altınküre ve Serdivan Muhtar Okulları tarafından yürütülen sosyal yardım kampanyası, “Biz Büyük Bir Aileyiz” adı altında ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedefliyor.

Altınküre Fen Fakültesi ve Anadolu Müdür Yardımcısı Konit Sengos, “Altınküre Okulları olarak öğrencilerimiz doğaya ve çevreye duyarlı, kültürlere ve farklılıklara saygılı, sorgulayıcı bakış açısına sahip, özgüven sahibi, iletişimi güçlü, vatansever ve manevi değerlere sahip, bilgiye özelliklerini kaybetmeden ulaşma yollarını bilen. benzersiz. Birey olmayı hedefliyoruz.”

Proje hakkında bilgi veren Cingöz, “Bu bir sosyal sorumluluk projesidir. Projenin amacı, Serdivan il müdürleri ve Altınküre okulları ailesi ile işbirliği içinde ihtiyaç sahibi ailelerimize yardım eli uzatmak. Destek kapsamında, öğrencinin sınıfı ve seviyesi ile orantılı olarak Yılbaşı ve Ramazan aylarında kitap, kırtasiye, giyim ve beslenme desteği vermeyi hedefliyoruz. Sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde bir insan gülümsese bile bu bizi mutlu edecektir. Projenin hayata geçmesiyle birlikte 24 muhtar ile 24 aileye ulaşacağız. Sınıflarımızdan birinde öğrencilerimize ve velilerimize destek vererek her aile için bir umut olacak.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın