medyauzmani.com
Akdeniz belediyesi festival misafirlerinin ilgi odağı oldu – Haber Ajans

Akdeniz belediyesi festival misafirlerinin ilgi odağı oldu

Akdeniz Belediyesi, bu yıl sekizincisi düzenlenen ve binlerce vatandaş ve yabancıyı ağırlayan Mersin Uluslararası Narenciye Festivali’nde köşkü ve düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerin ilgisini çekti.

“Mersin Narenciye, Narenciye Hayattır” temasıyla bu yıl sekizincisi düzenlenen Mersin Uluslararası Narenciye Festivali sona erdi. 12-13 Kasım tarihleri ​​arasında Adnan Menderes Caddesi, Galatasaray Meydanı ve çevresinde gerçekleşen festival hareketli geçti. Cumartesi günü şehir protokolü ile başlayan festivalin ilk etkinliği, Garnizon Komutanlığı Topluluğu’nun ana sahnedeki açılış performansıydı.

Akdeniz Belediyesi köşkü ziyaretçi akınına uğradı

Uluslararası festivalde her yönden dikkat çeken köşkünü hizmete açan Akdeniz Belediyesi, konuklara limonata da ikram etti. Akdeniz Belediyesi, narenciye portreleri, yüz boyama etkinlikleri, çocuk boyama ve hediye yarışmalarıyla iki gün süren şenliğe konukları ağırladı. Kooperatif üyeleri de el sanatlarını açtıkları platformda sergileyerek satışa sundular. Narenciye temalı resim panosu da kuran Akdeniz Belediyesi, palyaçolar, tahta ayaklar ve eğlenceli müziklerle festivale renk kattı.

“Festival narenciye ürünlerimizin tanıtımında büyük rol oynuyor”

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Göletak, Narenciye Festivali’ne destek vermekten ve katılmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Göletak, “Maalesef narenciyelerimiz hak ettiği yerde değil. Bu bilinçle böyle önemli etkinlikleri destekliyoruz. narenciye ürünlerimizin tadına varıyor “Festivalimizin şehrimizin ve narenciyelerin yerel, ulusal ve uluslararası tanıtımında önemli bir görev üstleneceğine inanıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın