medyauzmani.com
Akademisyenleri bir araya getirecek konferans Ekim’de başlayacak – Haber Ajans

Akademisyenleri bir araya getirecek konferans Ekim’de başlayacak

Türk Psikologlar Derneği ve Doğuş Üniversitesi tarafından düzenlenen 21. Ulusal Psikoloji Kongresi 13 Ekim’de başlıyor. “Antik Psikolojiden Bilişsel Sinirbilime” temasıyla duyurulan konferans 3 gün sürecek.

13-16 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan 21. Ulusal Psikoloji Kongresi’nin teması “Antik Psikolojiden Bilişsel Sinirbilime” olarak belirlendi. Türk Psikologlar Derneği ve Doğuş Üniversitesi iş birliğiyle Çengelköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan konferans, pandemi sonrası planlanan ilk ulusal konferans olma özelliğini taşıyor.

Kongre Başkanı PS. Dr. Barkan Eskili mektubunda konferansa çok sayıda katılım beklediğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

Değerli akademisyenlerin bu alandaki son gelişmeleri ve çalışmaları sunacağı bilimsel bir etkinlik olacaktır. Konferansımızda bilişsel psikoloji, gelişim psikolojisi, sosyal psikoloji, klinik psikoloji, endüstriyel ve örgütsel psikoloji, nöropsikoloji ve bilişsel sinirbilim gibi temel ve uygulamalı alanlarda konferanslar, sözlü sunumlar, poster sunumları ve posterler yer alacaktır. psikolojiye ve beyne.”

Konferansla ilgili ayrıntılı bilgiye üniversitenin web sitesinden ulaşılabilir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın