medyauzmani.com
Ak Parti bölge başkanı Ekrem Bacharan: – Haber Ajans

Ak Parti bölge başkanı Ekrem Bacharan:

AKP Balıkesir İl Teşkilatı Araştırma Geliştirme ve Eğitim Başkanlığı koordinasyonunda Türkiye Akademisi Eğitim Yüzyılı Eğitim Programı Kongre Salonu ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Ak Parti Balıkesir Bölge Başkanı Akademide Organizasyon Eğitim Kursları, Sıkça Sorulan Sorular Doç. Dr. Nebi Mes, eski yerel yönetimler başkanı ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya “2023 Seçimi”, gazeteci-yazar Hikmet Çenk “Siyasi İletişim ve Yeni Medya”, AKP Dışişleri Başkan Yardımcısı Afkan Ala “Türkiye’nin Bir Yüzyılı”. Eğitime katılın.

AK Parti Akademi Balıkesir Teşkilatı Türkiye Yüzyıl Eğitim Programı, Ak Parti Balıkesir Bölge Başkanı Dt. Akram Başaran’ın açılış konuşmasıyla başladı. İlçe Başkanı Dt. Akram Başaran, “Bu hikayenin kahramanı sensin” sloganıyla örgütün tüm üyelerinin etrafını sardıklarını, siyasi partilere yönelik böylesine düzenli ve düzenli bir eğitim programının küresel ölçekte sağlanamadığını ifade etti.

Ak Parti Genel Başkanı Bacharan:

Ak Parti Balıkesir Bölge Başkanı Dt. Akram Başaran açılış konuşmasında şu ifadeleri kullandı. “Örgüt akademisinin ilk iki programının ardından cumhurbaşkanımızın “Yorulmak bilmeyen aşkla koşan” mottosuyla; yaz aylarında milletvekillerimizin saha çalışması olan Ramazan ayı ile yoğun organizasyon çalışmalarımıza başladık, ardından coşkulu bir şekilde devam etti. Balıkesir Rallisi, Ankara’da herkesle yüz yüze bir ziyaret programı olan “Türkiye Yüzyılı” vizyon belge programıdır. örgütün akademi eğitim programı.Programın üçüncü programı ile karşınızdayız.20 yıldır devam eden egemenliğimizde Türkiye’nin bugün geldiği nokta, yeni bir siyasi yaklaşım ile bilgi, güç ve koşulların doğru ve etkin kullanımını gerektiriyor. yirminci yüzyıldaki fırsatlar ve olanaklar boşa harcandı, boşa harcandı ve boşa harcandı, Türkiye artık yeni bir zaman, enerji ve güç israfını göze alamazdı.

Başaran: Türkiye gelecek yüzyıla hazır

Eğitimden sosyal güvenliğe, para politikalarından yabancı sermayeye, insan haklarından Türk dış politikasına, medyadan enerji politikalarına kadar pek çok konunun bu kadar tarihi ve kültürel derinlikte ele alınması kaçınılmazdır. İşte burada liderimiz, cumhurbaşkanımız ve cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan devreye girerek yeni örneğimizi cumhuriyetin yeni yüzyılının hedeflerinin bir özeti olan vizyon belgesinde “Türkiye’nin Yüzyılı” olarak tanımladı. Bu noktada Türkiye, son yirmi yılda gecikmiş ve büyük ölçüde erteleyen yatırımlarını gerçekleştiren ve siyasi güvence sağlamak için idari sistemini güçlendiren Türkiye’den, bu yüzyılın amacı ile hükümet kapasitesini güçlendirmiş bir ülke olarak çıkacaktır. Krizlere ve tehditlere karşı yapısını güçlendirdi, ekonomisini yüzyıla hazır şekilde genişletti. hemen sonrasında; Dünyanın kriz ve tehlikelerle karşı karşıya olduğu bir dönemde Türkiye, bu küresel krizi fırsata çevirebilecek güce ve yeteneğe sahiptir.

Başaran: Biz milletimizin hizmetkarıyız

Balıkesir İlçe Başkanı Ak Parti, “Bu millete efendi değil hizmetkar olmaya geldik” dedi. Akram Başaran, “Genel merkezimiz, ilçe ve ilçe teşkilatlarımız, belediyelerimiz, mahalle temsilcilerimiz, sandık görevlilerimiz ile duvarın yapı taşları gibi birbirimize destek olarak birlik ve beraberlik hedeflerimize yürüyeceğiz. Millet olarak bu günlere her alanda hazır olduğumuzu ifade ediyoruz.” Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, spordan sosyal yardıma kadar her alanda milletimizi seviyoruz, milletimize inanıyoruz. Bize inanın bugüne kadar inandınız ve güvendiniz ve Türkiye’nin alt yapısı ve üst yapısıyla nereden geldiğini çok iyi biliyorsunuz 20 Yıldır bildiğimiz gibi.Acıyı gidermeye çalışanlara aldırmadan yolumuza devam edeceğiz, Milletin sıkıntı ve sıkıntıları küresel para baronlarının çıkarları için Çalışacağız, mücadele edeceğiz, sabredeceğiz ve inşallah başaracağız.Adalet ve Kalkınma Partisi ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bugüne kadar başardığı gibi, Gelecekte bir kez daha başaracağız. Milletimizin yanındayız, devletimizin yanındayız, başkanımızın yanındayız. Bir kez daha hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Sağlıcakla kalın” diye konuştu.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın