https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
“Aile” dizisi hakkında bilmeniz gerekenler – Haber Ajans

“Aile” dizisi hakkında bilmeniz gerekenler

Aile dizisi ilk yayınlanmaya başladığı 7 Mart tarihinden itibaren Salı akşamlarının vazgeçilmezi olmuştur. Kendine has hikayesi ve sevilen oyuncu kadrosuyla dizi, üç kategoride de en çok izlenen diziler arasına girmeyi başardı. “Aile” sadece Türkiye’de değil, dünyada da trendler listesinde yerini aldı. Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım dizisi 4. bölümüyle Salı akşamı ekrana geldi. Her salı günü insanları televizyon karşısına kilitleyen “Aile” ABC1 20+’da 9.15 izlenme (reyting), 22.64 izlenme (paylaşma), 8.87 izlenme (reyting), Total On the’da 20.15 izlenme (paylaşma) aldı. Öte yandan 5,82 reyting ve 13,82 pay ile her üç kategoride de en yüksek puanı elde ederek Salı akşamları en çok izlenen diziler sıralamasında yerini aldı. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Dizi, uzun süredir ekranlardan uzak olan Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getirdi.

Güçlü oyuncu kadrosu ve özgün hikayesiyle dizi, yayınlandığı ilk günden itibaren izleyenleri büyülemektedir. Uzun bir aradan sonra “Aile” dizisiyle ekranlara dönen Kıvanç Tatlıtuğ, başrolde Serenay Sarıkaya ile birlikte yer alıyor. Nejat İşler, televizyondan iki yıl uzak kaldıktan sonra Tatlıtuğ ve Sarıkaya’ya katıldı. Şimdiye kadar birçok dizide farklı karakterlere hayat veren Canan Ergüder, Kıvanç Tatlıtuğ’un ablası olarak karşımıza çıkıyor.

Başlangıç ​​hikayesi ile oldukça dikkat çeken dizide Soikan ailesi ile tanışıyoruz.

sekans

Bir gün Aslan (Kıvanç Tatlıtuğ), gerçekten aile olduğu tek yer olan yemek sofrasını kurarken çoktan İzmir uçağına binmiştir. Amcasıyla bazı işleri halletmek için yemeğe gelmeyecek. Bu uçakta psikolog Devin (Serenay Sarıkaya) ile tanışır. Devin, işi olan ve hastaneden çıkan ablasını almak için İzmir’e gider. Birbirlerine çekici gelseler de farklı dünyalardan insanlar oldukları açıktır. Ancak kısa süre sonra eklem yaralarını keşfederler. İkisinin de “aile” ile sorunları var. Aslan ilk geceden beri Soykan’ın kanunlarından birini çiğniyor. Annesi Holia, Devin’e bu kadar çabuk bağlanmasından hoşlanmaz. Devin, babası ve erkek kardeşiyle ilgilenir. İki ana karakterimiz artık ailelerini kurmak ve yaralarını sarmak için mücadele etmek zorundadır.

İnanılmaz hikayesi ve hit oyuncu kadrosuyla izleyenleri ekrana kilitleyen “Aile” Salı akşamı yayınlanan bölümüyle sosyal medyayı salladı. Twitter’da #Aile hashtag’i Türkiye’de 8 saat 20 dakika, dünyada 1 saat TT (Trend Konular) listesinde kaldı.

Senaryosunu Kan Bonomo’nun kuzeni Hakan Bonomo’nun yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Katekiz oturuyor.

Sosyal paylaşım sitelerini sallayan son bölümde neler yaşandı?

Devin onlar için Aslan’ın evlilik sözleşmesini bulur. Bu sözleşmenin şartlarına dayanamayan Devin, bunu nişanlısının onu korumak için yaptığını kabul etmez. İkisi evlilik sözleşmesini feshedince Devin ayrılmaya karar verir. Aslan’ın daha önce ateşlediği İbo ve Ati arasındaki savaş giderek büyüyor. Ati’nin kendisinden bahsettiği bir ses kaydını dinleyen Ippo, Ati’nin şirketini ziyaret eder. Igbo tehditler savurmaya başlar ve orada durmaz. Tüm personelin önünde beni azarladılar. Bu anlar çalışan tarafından gizlice kayıt altına alınır. Ati, yaşananların ardından Aslan’la yüzleşir.

Cihan uyarmadan Devin’in kliniğini ziyaret eder. Devin, Aslan’la ilişkisinin bittiğine inandığı için Cihan’a tedaviyi kabul eder. Seans sırasında Aslan kliniğe gelir ama şans eseri Cihan’ı görmez. Devin, Aslan’la yaşadığı sorunlar yüzünden annesi ve kız kardeşiyle tartıştıktan sonra kendini bara atar. Peşinden gelen Eko, Aslan’a söyler. Aslan her yeri terk eder ve Devin onu görünce bunalır. Barışan ikili, Devin’in durumu sonrası evlenmeye karar verir. Devin’in şartı, Suikan soyadını almadan “Devin Aken” olarak kalmasıdır. Aslan’la yoluna devam etmesine rağmen Cihan’ı yarı yolda bırakmak istemeyen Devin, seanslara devam eder.

Son bölümde Aslan ve Devin’in düğünü bölüme damgasını vurdu. Aslan’ın annesi Hylia, Devin’in Soykan soyadını almama kararına sert tepki gösterir. Cihan’ın Devin’e seans için gittiğini Hülya biliyordu ve Aslan’ın bundan haberi yoktu. Bu yüzden en büyük oğlunu Aslan’a gerçeği açıklamaya zorladı. Düğünde Jehan sarhoş olunca kavga çıkar. O sırada düğün münasebetiyle silah sesleri duyuldu. Arabasıyla gelen bir adam, kapıda Yaghmour ile konuşan Eko’yu göğsünden vuruyor.

diziyi beğendin mi

Serenay Sarıkaya’nın diğer trendler dizisi ile ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz:

ne oldu! Netflix’in yeni dizisi Şahmaran’dan öne çıkanlar

Kaynak: 1 2

Bilgi / Uyarı
Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgi, görsel, tablolar, açıklama, yorum, analiz ve bir bütün olarak içeriğin tamamı sadece genel bilgilendirme amacıyla verilmiştir. Kişi veya kuruma özel profesyonel bir bilgilendirme ve yönlendirmede bulunma amacı güdülmemiştir. Konu ile benzerlik gösterse de her işletmenin kendi özel şartları nedeniyle farklı durumları olabilir. Bu nedenle, bu yazıda belirtilen içerikte yola çıkarak işletmenizi ve kişiyi etkileyecek herhangi bir karar alıp uygulamaya geçmeden önce, uzmanına danışmanız menfaatiniz gereğidir. Web adresimiz ilişkili olduğu kişi veya kurumlardan hiç biri, bu belgede yer alan bilgi, tablo, görsel, görüş ve diğer türdeki tüm içeriklerin özel veya resmi, gerçek veya tüzel kişi, kurum ve organizasyonlar tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek zarar veya ziyandan sorumlu değildir. İçerikler otomatik yüklenmektedir.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın