medyauzmani.com
9 yaşındaki Ekrin ve babası terör kurbanı oldu – Haber Ajans

9 yaşındaki Ekrin ve babası terör kurbanı oldu

İstanbul’a kız istemeye giden 34 yaşındaki Yusuf Meydan ve 9 yaşındaki kızı Ekrin Meydan da İstanbul’da İstiklal Caddesi’nde düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybetti. Baba kız, Adana’da yapılacak törenin ardından toprağa verilecek.

Adana’da Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nde görev yapan Yusuf Meydan, ailesiyle birlikte İstanbul’a kız istemeye gitti. Hafta sonu olduğu için Youssef Maidan ailesiyle İstiklal Caddesi’nde bir tura çıktı. Yusef Maidan, kızı Ekrin ile İstiklal Caddesi’nde yürürken meydana gelen hain bombalı saldırıda hayatını kaybetti.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yannik ise sosyal paylaşım sitelerinden yaptığı açıklamada, “İstanbul’daki hain saldırının acı haberiyle yüreğimiz yandı, meslektaşımız Yusef Meydan ve kızı İkrin’i kaybettik. Ailesine, yakınlarına ve meslektaşlarına başsağlığı dilerim. Meslektaşlarım.”

Adana Aile ve Sosyal Hizmetler Bölge Müdürü Nevzat Özer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nde çalışan meslektaşım Yusuf Meydan ve kızı İkrin’i kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Adana’da Sosyal Hizmetler, İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısına çok üzüldüm.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın