medyauzmani.com
3 şüpheli, yakalanan kereste fabrikasından 1 milyon Suriye lirası çaldı – Haber Ajans

3 şüpheli, yakalanan kereste fabrikasından 1 milyon Suriye lirası çaldı

Kastamonu’nun Arava semtindeki kereste fabrikasından yaklaşık bir milyon lira değerinde malzeme çalan üç zanlı, jandarma ekiplerinin operasyonlarıyla yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Huruçören köyünde işyeri sahibi SS, kereste fabrikasından 1 vidalı kompresör, 2 şanzıman merdanesi, 2 küçük elektrik plakası, 4 saplama tabancası, 3 büyük elektrik transformatörü, 10 şanzıman merdanesi ve 12 kullanılmış İki testere ve 26 çok kesimli testerenin çalındığı bildirildi. Yaklaşık bir milyon Türk Lirası değerindeki malzemenin çalınmasıyla ilgili olarak JASAT tarafından yapılan titiz çalışma sonucunda; Kazayı yapanların AV, YD ve SY olduğuna karar verildi. Jandarma ekiplerinin yaptığı yoğun soruşturma sonucunda zanlılar yakalanarak gözaltına alındı.

Huruçören’in araç köyünde AV, YD ve SY isimli şahıslar tarafından çalınan eşyalar bulununca, Cumhuriyet savcısının talimatıyla çalınan eşyalar sahibine teslim edildi.

Hırsızlık zanlısı olarak tutuklanan AV, YD ve SY isimli kişiler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın